BİZ KİMİZ. BİZ NE YAPIYORUZ.

RÖDER INDUSTRIAL BUILDINGS DÜNYA ÇAPINDA ESNEK YAPILAR

RÖDER Industrial Buildings’te misyonumuz çok basit:
Herhangi bir alan gereksinimi için size, hızlı ve uygun maliyetli olarak, doğru çözümü sunmak.

Hangi sektörde, hangi ihtiyaç için, hangi iklim şartlarında veya yüzey üzerinde kurulacağına bakılmaksızın, modüler ve esnek salon sistemleri konusunda uluslararası olarak başarılı bir uzmanız. Sıkışık bir zaman çizelgesi olan projelerde ülkenin her yerinde sizi büyük iş yüklerinden kurtarırız.

Bunu nasıl yapıyoruz? Bu oldukça basit: Tecrübelerimizi ve uzmanlığımızı kullanarak ve hizmete ve münferit çözümlere özel önem vererek.

900 çalışanımızın gücü ve uzmanlığının yanı sıra 60 yıllık deneyime dayanıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda, küçük ölçekli işletmelerden büyük şirketlere kadar geniş bir müşteri yelpazesi için 10.000’den fazla projeyi tamamladık. Ancak şirketin büyüklüğü ne olursa olsun, yaklaşımımız her zaman aynı kalır: Bireyselleştirilmiş servis sağlamak.

En yüksek kalite ve emniyet standartlarını yerine getirmeye çalışıyoruz.

Hem tamamen ölçeklenebilir hem de hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir ürünler sunmak amacıyla, süreçlerimizi düzenledik ve ürün portföyümüzü optimize ettik. Modüler salonlarımız ve depolama sistemlerimiz, 5 metreden başlayıp 40 metreye kadar uzanan temiz açıklıklı (kolonsuz) açıklıkları ve 6 metreye kadar yükseklikleri bulunan alanlar sağlamaktadır. Bu salonlar ve sistemler aynı zamanda tamamen esnek uzunluklara sahiptir. Kapsamlı aksesuar ve donanım seçeneklerimizle birleştiğinde, herhangi bir sektördeki hemen hemen her iş için bir çözüm bulmaktayız.

Yüksek kalite ve güvenlik standartlarımız, askerî ve kamusal alanın yanı sıra imalat, montaj, lojistik, inşaat, tarım ve havacılık da dahil olmak üzere tüm sektörlerde test edilmiştir. Geçici bir depo, üretim veya montaj salonu ya da esnek bir sergi alanı arıyorsanız, RÖDER Industrial Buildings bünyesinde sizin için çözümler var. Ayrıca daha güçlü daima daha ilkesinden hareketle, geçici yapılarımızı size ve çalışanlarınıza sağlamlık ve emniyet sağlamak için 245 kg/m2 kar yüküne ve 169 km/saat rüzgâr hızına dayanacak şekilde geliştirdik.
Daha Fazla Bilgi

DÜNYAMIZ. BİR KALİTE STANDARDI: EN YÜKSEĞİ.

Temel değerlerimiz.

KALİTE

100%

İSTİKRAR

100%

MÜŞTERİYE YAKINLIK

100%
10000
tamamlanmış proje
4750
memnun müşteri
900
çalışan
60
yıllık tecrübe
6000
futbol sahası büyüklüğünde çatılı alan

Şu anda stokta:

200
futbol sahası
MÜŞTERİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ

Müşterilerimiz ne diyor

Verimli bir çalışma, problemleri çözen bir ürün ve sorunsuz bir gerçekleştirme.

Diego Nieto Grande, DS SmithRegional Operations Director MD West Iberia Cluster

CONDIS SUPERMERCATS has found in you the temporary solution we needed to address the problem of lack of space that has adversely impacted part of our logistic activity over the course of works to extend our automatic warehouse. You completed the installation and start-up quickly and easily.

Miguel Merlos, Condis SupermarketsHead of Reverse Logistics

Kurulumundan bu yana çadırın bakım seviyesinde ortaya çıkan bir olaya ilişkin bir uyarı dahî almadık ... Bakım bölümünde, vurgulanması gereken hiçbir şey yoktur ... ki bu iyi bir işarettir. Sağlam, esnek ve çok yönlüdür.

M. Gómez & J. Silva RACKS

Çadırın kalitesinden ve dayanıklılığından ve aynı zamanda bakım ve onarım hizmetinizden çok hoşnuduz. Karşılıklı olarak kolayca anlaşabildiğimiz, çok profesyonel ve ciddi personel. Sorunlar hızlı bir şekilde çözülüyor. İyi çalışmaya devam edin, çok teşekkür ederiz.

Jose Félix Donatiu, General ManagerMetropol Náuticas, S.A.

Tesislerimizi genişletme gereksinimi ortaya çıktığında, ihtiyaç duyulan yüzey alanı açısından daha büyük ihtiyaçların belirsizliği ile karşı karşıya kalınca, kısa vadede ihtiyaçları karşılayacak bir çadır kiralayabileceğimizi düşündük. Gelecekte en uygun olacak çözümler hakkında endişe duymadan düşünmemize izin verdiği için doğru karardı. Sözleşmenin şeffaflığı, kısa ve zamanında teslimat sürelerinin yanı sıra programlanmış bakımın yeterli ve uzun ömürlü tesislerin devamını sağlaması nedeni ile, sizden yana yapmış olduğumuz seçimin doğru olduğunu düşünüyoruz. Bize her zaman vermiş olduğunuz uygun hizmet için teşekkür etmemizi sağlayan profesyonelliğiniz ilişkilerimizde varlığını daima sürdürmüştür. Çok teşekkür ederiz.

Alfonso Ortega, Methods and Industrialization SpecialistAuto Inergy Division

Birlikte çalışmamız bizim açımızdan daima olumlu olmuştur. BU SEGMENTTE ORİJİNAL METNİNİN İNGİLİZCE'YE TERCÜMESİNDE SORUN OLDUĞU VE MUHTEMELEN TERCÜME EDİLEN METİNDEN ÇIKARTILACAĞI MÜŞTERİ TARAFINDAN BELİRTİLDİ. Bizi düşündüğünüz için teşekkürler.

Olga Sentís Carbonell, RACCMaintenance, Security and Operational Services

This is custom heading element

İLETİŞİME GEÇELİM!