Askerî ve Kamusal Alan -

Etkin operasyonlar için, şimdi geçici çözümlere geçin

Etkin bir askerî harekât tamamen hız ve verimlilik ile ilgilidir. RÖDER askerî salonları, askerî üssünüzü hemen hemen her iklim koşulunda, hızla ve kolayca kurmanıza, yeniden yapılandırmanıza ve yeniden konumlandırmanıza izin verir. Aynı zamanda, RÖDER askeri salonları çok uygun maliyetlidir ve çok da dayanıklıdır.

Hızlı kurulum ve söküm

“RÖDER askeri salonları yeni durumlara büyük bir verimlilikle tepki vermenizi olanaklı kılar. Özellikle kurulması ve sökülmesi kolaydır, askeri üssünüzü hızla ve kolayca yeniden yapılandırmanıza veya yeniden konumlandırmanıza izin verir.”

Kullanılabilir alanı azamiye çıkarmak için desteksiz tasarım

RÖDER askerî yapılarında destekleyici iç kolon gerekmez. Sonuç: Birlikleriniz, personeliniz ve taşıt araçlarınızın yoluna hiçbir şeyin çıkmadığı temiz açıklıklı (kolonsuz) bir alan.

Sağlam taşıt aracı sundurması ve bakım alanı

RÖDER askeri salonları, araçları ve uçakları saklamak ve bakımını yapmak için güvenilir bir barınak ve hava koşullarına karşı emniyetli koruma sağlar.

Çok zorlu koşullara karşı, azami dayanıklılık amaçlı üretildi

RÖDER askeri salonları özellikle zorlu koşullarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Mükemmel maliyet etkinliği sunarken, kolay kullanım ile azami dayanıklılığı bünyesinde birleştirir.

Her türlü iklim için özelleştirilebilir konaklama ve çok amaçlı tesis

RÖDER askeri salonları, herhangi bir iklimde herhangi bir amaç için kolayca kurmalarını sağlayan mükemmel ekipman seçeneklerine sahiptir. Salonlar, örgütsel görevleri yerine getirmenin yanı sıra mürettebat için birinci basamak tedavi ve yaralılar için de geçici barınma yeri olarak kullanılabilir.

Mutfak, self-servis tezgah ve yemek yemek için olduğu gibi eğitim için de alan sunarlar. Isıtma sistemlerine ek olarak yalıtımlı zeminler, çatılar, duvarlar ve test edilmiş kar yükleme kapasitesi sayesinde, bu salonlar çok düşük sıcaklıklarda bile konforlu yaşam koşulları sağlar. Sıcak ve kuru iklimlerde aynı uygun koşulları oluşturmak için çeşitli klima seçenekleri kullanılabilir.

Temel değerlerimiz.

KALİTE

100%

İSTİKRAR

100%

MÜŞTERİYE YAKINLIK

100%

10000

tamamlanmış proje

4750

memnun müşteri

900

çalışan

60

yıllık tecrübe

6000

futbol sahası büyüklüğünde çatılı alan

Şu anda stokta:

200

futbol sahası

MÜŞTERİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ

Müşterilerimiz ne diyor

Tesislerimizi genişletme gereksinimi ortaya çıktığında, ihtiyaç duyulan yüzey alanı açısından daha büyük ihtiyaçların belirsizliği ile karşı karşıya kalınca, kısa vadede ihtiyaçları karşılayacak bir çadır kiralayabileceğimizi düşündük. Gelecekte en uygun olacak çözümler hakkında endişe duymadan düşünmemize izin verdiği için doğru karardı. Sözleşmenin şeffaflığı, kısa ve zamanında teslimat sürelerinin yanı sıra programlanmış bakımın yeterli ve uzun ömürlü tesislerin devamını sağlaması nedeni ile, sizden yana yapmış olduğumuz seçimin doğru olduğunu düşünüyoruz. Bize her zaman vermiş olduğunuz uygun hizmet için teşekkür etmemizi sağlayan profesyonelliğiniz ilişkilerimizde varlığını daima sürdürmüştür. Çok teşekkür ederiz.

Alfonso Ortega, Methods and Industrialization SpecialistAuto Inergy Division

Birlikte çalışmamız bizim açımızdan daima olumlu olmuştur. BU SEGMENTTE ORİJİNAL METNİNİN İNGİLİZCE'YE TERCÜMESİNDE SORUN OLDUĞU VE MUHTEMELEN TERCÜME EDİLEN METİNDEN ÇIKARTILACAĞI MÜŞTERİ TARAFINDAN BELİRTİLDİ. Bizi düşündüğünüz için teşekkürler.

Olga Sentís Carbonell, RACCMaintenance, Security and Operational Services

Verimli bir çalışma, problemleri çözen bir ürün ve sorunsuz bir gerçekleştirme.

Diego Nieto Grande, DS SmithRegional Operations Director MD West Iberia Cluster

CONDIS SUPERMERCATS olarak, otomatik depomuzun genişletilmesi çalışmaları nedeniyle lojistik faaliyetlerimizin bir parçası olan alan ihtiyacının etkisine karşı koymak için geçici çözümü sizde bulduk. Kurulum ve devreye almayı çok hızlı ve becerikli bir şekilde yaptınız.

Miguel Merlos, Condis SupermarketsHead of Reverse Logistics

Kurulumundan bu yana çadırın bakım seviyesinde ortaya çıkan bir olaya ilişkin bir uyarı dahî almadık ... Bakım bölümünde, vurgulanması gereken hiçbir şey yoktur ... ki bu iyi bir işarettir. Sağlam, esnek ve çok yönlüdür.

M. Gómez & J. Silva RACKS

Çadırın kalitesinden ve dayanıklılığından ve aynı zamanda bakım ve onarım hizmetinizden çok hoşnuduz. Karşılıklı olarak kolayca anlaşabildiğimiz, çok profesyonel ve ciddi personel. Sorunlar hızlı bir şekilde çözülüyor. İyi çalışmaya devam edin, çok teşekkür ederiz.

Jose Félix Donatiu, General ManagerMetropol Náuticas, S.A.

Artık "esnek" olalım!

İLETİŞİME GEÇELİM!