https://www.youtube.com/watch?v=qCWpCS7Cdik
KİRALAMAK MI, SATIN ALMAK MI?
HER İKİ ŞEKİLDE DE, İŞLEMLER HIZLI VE GÜVENİLİR.

NEDEN BÜYÜMENİZİ SINIRLAYASINIZ?

Basit. Hızlı. Uyarlanmış. Bu ilkeler doğrultusunda, sadece doğru hafif salon ihtiyacınızı karşılayacak münferit bir çözüm sunuyoruz. Sürdürülebilir hareketliliğin sağlanması en önemli hedefimizdir. Neden büyümenizi sınırlayasınız? Amaçlarınıza esnek bir yaklaşımla ulaşabildiğiniz zaman. Sonunda tercih ettiğiniz teklif ne olursa olsun, kesin olan bir şey var: RÖDER kapsamlı kişisel danışmanlık ve destek sunar.

SATIN ALMA

 • Sınırsız kullanım süresi
 • Kalıcı alan çözümleri için uygun
 • Yüksek esneklik
 • Vergi avantajları
 • Kalıcı değer
 • Parasının karşılığında edinilen olağanüstü değer

KİRALAMA

 • Değişken kiralama süresi
 • Kısa veya orta vadeli
 • Geçici alan çözümleri için uygun
 • Kişisel bağımsızlık
 • Bağlanan sermaye yok
 • Hızlı kurulum / söküm
 • Çekici koşullar*Zorunlu alan

Temel değerlerimiz.

KALİTE

100%

İSTİKRAR

100%

MÜŞTERİYE YAKINLIK

100%

10000

tamamlanmış proje

4750

memnun müşteri

900

çalışan

60

yıllık tecrübe

6000

futbol sahası büyüklüğünde çatılı alan

Şu anda stokta:

200

futbol sahası
MÜŞTERİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ

Müşterilerimiz ne diyor

Verimli bir çalışma, problemleri çözen bir ürün ve sorunsuz bir gerçekleştirme.

Diego Nieto Grande, DS SmithRegional Operations Director MD West Iberia Cluster

CONDIS SUPERMERCATS olarak, otomatik depomuzun genişletilmesi çalışmaları nedeniyle lojistik faaliyetlerimizin bir parçası olan alan ihtiyacının etkisine karşı koymak için geçici çözümü sizde bulduk. Kurulum ve devreye almayı çok hızlı ve becerikli bir şekilde yaptınız.

Miguel Merlos, Condis SupermarketsHead of Reverse Logistics

Kurulumundan bu yana çadırın bakım seviyesinde ortaya çıkan bir olaya ilişkin bir uyarı dahî almadık ... Bakım bölümünde, vurgulanması gereken hiçbir şey yoktur ... ki bu iyi bir işarettir. Sağlam, esnek ve çok yönlüdür.

M. Gómez & J. Silva RACKS

Çadırın kalitesinden ve dayanıklılığından ve aynı zamanda bakım ve onarım hizmetinizden çok hoşnuduz. Karşılıklı olarak kolayca anlaşabildiğimiz, çok profesyonel ve ciddi personel. Sorunlar hızlı bir şekilde çözülüyor. İyi çalışmaya devam edin, çok teşekkür ederiz.

Jose Félix Donatiu, General ManagerMetropol Náuticas, S.A.

Tesislerimizi genişletme gereksinimi ortaya çıktığında, ihtiyaç duyulan yüzey alanı açısından daha büyük ihtiyaçların belirsizliği ile karşı karşıya kalınca, kısa vadede ihtiyaçları karşılayacak bir çadır kiralayabileceğimizi düşündük. Gelecekte en uygun olacak çözümler hakkında endişe duymadan düşünmemize izin verdiği için doğru karardı. Sözleşmenin şeffaflığı, kısa ve zamanında teslimat sürelerinin yanı sıra programlanmış bakımın yeterli ve uzun ömürlü tesislerin devamını sağlaması nedeni ile, sizden yana yapmış olduğumuz seçimin doğru olduğunu düşünüyoruz. Bize her zaman vermiş olduğunuz uygun hizmet için teşekkür etmemizi sağlayan profesyonelliğiniz ilişkilerimizde varlığını daima sürdürmüştür. Çok teşekkür ederiz.

Alfonso Ortega, Methods and Industrialization SpecialistAuto Inergy Division

Birlikte çalışmamız bizim açımızdan daima olumlu olmuştur. BU SEGMENTTE ORİJİNAL METNİNİN İNGİLİZCE'YE TERCÜMESİNDE SORUN OLDUĞU VE MUHTEMELEN TERCÜME EDİLEN METİNDEN ÇIKARTILACAĞI MÜŞTERİ TARAFINDAN BELİRTİLDİ. Bizi düşündüğünüz için teşekkürler.

Olga Sentís Carbonell, RACCMaintenance, Security and Operational Services

Artık "esnek" olalım!

İLETİŞİME GEÇELİM!