Havacılık -

Hangarınızı uçaklarınızın ihtiyaçlarına göre ölçeklendirin.

Her uçak masraflı bir yatırımdır ve RÖDER Industrial Buildings hangar sistemleri, uçağınızın uygun bir kalacak yer ve bakımı için çok çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Azami esneklik için tam ölçeklenebilirlik

RÖDER Industrial Buildings hangar sistemleri, yüksek ölçüde dengelilik sağlayan ve 40 metreye kadar uzanan temiz açıklıklı (kolonsuz) alanlara olanak sağlayan yüksek kaliteli alüminyum bölümlerden oluşmaktadır. Modüler tasarımları sayesinde, RÖDER Industrial Buildings hangar sistemleri, yeni alımlarınızın ilave hangar alanı ihtiyacı ortaya çıkarması halinde, boyuna olarak 2,5 metre veya 5 metre uzatılabilir.

Park ve manevra alanı azamiye çıkarmak için desteksiz tasarım

RÖDER Industrial Buildings hangar sistemleri destekleyici bir iç kolon gerektirmez. Sonuç: Uçağınızın yoluna hiçbir şeyin çıkmadığı temiz açıklıklı (kolonsuz) bir alan.

Çeşitli yüzeylerin üzerinde hızlı ve kolay kurulum

RÖDER Industrial Buildings hangarları, otlak, çakıl, asfalt ve beton dahil olmak üzere çok çeşitli zeminlerin üzerine hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilir.

Pratik kapı seçenekleri

Salonun tüm genişliği boyunca yerleştirilmiş olan seksiyonel kapılar veya girişler, size uçaklarınızı park etmek için pratik bir çözüm sunar. Tüm RÖDER Industrial Buildings hangarları, çeşitli yükseklik ve genişliklerde, manüel veya elektrikli tahrikle çalışan, kalıcı kepenk veya sürgülü kapılar ya da uygun maliyetli PVC sürgülü kapılarla donatılabilir. Kalıcı bir yapıya sahip hangarlarla karşılaştırıldığında, mobil RÖDER Industrial Buildings hangar sistemleri birçok avantaja ilave olarak mükemmel bir fiyat-performans oranı sunmaktadır.

Geçici havaalanı terminalleri ve check-in binaları

40 metreye varan temiz açıklıklı (kolonsuz) bir alana sahip olan RÖDER salon sistemleri, tüm büyük ölçekli alan gereksinimleri için mükemmel bir çözümler sunar. Çeşitli cephe seçeneklerinin yanı sıra ısıtma, iklimlendirme, aydınlatma, döşeme, pencere ve kapı gibi aksesuarlar RÖDER salonlarını geçici havaalanı terminalleri ve check-in alanları için ideal seçim haline getirmektedir.

Temel değerlerimiz.

KALİTE

100%

İSTİKRAR

100%

MÜŞTERİYE YAKINLIK

100%

10000

tamamlanmış proje

4750

memnun müşteri

900

çalışan

60

yıllık tecrübe

6000

futbol sahası büyüklüğünde çatılı alan

Şu anda stokta:

200

futbol sahası

MÜŞTERİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ

Müşterilerimiz ne diyor

Birlikte çalışmamız bizim açımızdan daima olumlu olmuştur. BU SEGMENTTE ORİJİNAL METNİNİN İNGİLİZCE'YE TERCÜMESİNDE SORUN OLDUĞU VE MUHTEMELEN TERCÜME EDİLEN METİNDEN ÇIKARTILACAĞI MÜŞTERİ TARAFINDAN BELİRTİLDİ. Bizi düşündüğünüz için teşekkürler.

Olga Sentís Carbonell, RACCMaintenance, Security and Operational Services

Tesislerimizi genişletme gereksinimi ortaya çıktığında, ihtiyaç duyulan yüzey alanı açısından daha büyük ihtiyaçların belirsizliği ile karşı karşıya kalınca, kısa vadede ihtiyaçları karşılayacak bir çadır kiralayabileceğimizi düşündük. Gelecekte en uygun olacak çözümler hakkında endişe duymadan düşünmemize izin verdiği için doğru karardı. Sözleşmenin şeffaflığı, kısa ve zamanında teslimat sürelerinin yanı sıra programlanmış bakımın yeterli ve uzun ömürlü tesislerin devamını sağlaması nedeni ile, sizden yana yapmış olduğumuz seçimin doğru olduğunu düşünüyoruz. Bize her zaman vermiş olduğunuz uygun hizmet için teşekkür etmemizi sağlayan profesyonelliğiniz ilişkilerimizde varlığını daima sürdürmüştür. Çok teşekkür ederiz.

Alfonso Ortega, Methods and Industrialization SpecialistAuto Inergy Division

Çadırın kalitesinden ve dayanıklılığından ve aynı zamanda bakım ve onarım hizmetinizden çok hoşnuduz. Karşılıklı olarak kolayca anlaşabildiğimiz, çok profesyonel ve ciddi personel. Sorunlar hızlı bir şekilde çözülüyor. İyi çalışmaya devam edin, çok teşekkür ederiz.

Jose Félix Donatiu, General ManagerMetropol Náuticas, S.A.

Kurulumundan bu yana çadırın bakım seviyesinde ortaya çıkan bir olaya ilişkin bir uyarı dahî almadık ... Bakım bölümünde, vurgulanması gereken hiçbir şey yoktur ... ki bu iyi bir işarettir. Sağlam, esnek ve çok yönlüdür.

M. Gómez & J. Silva RACKS

CONDIS SUPERMERCATS olarak, otomatik depomuzun genişletilmesi çalışmaları nedeniyle lojistik faaliyetlerimizin bir parçası olan alan ihtiyacının etkisine karşı koymak için geçici çözümü sizde bulduk. Kurulum ve devreye almayı çok hızlı ve becerikli bir şekilde yaptınız.

Miguel Merlos, Condis SupermarketsHead of Reverse Logistics

Verimli bir çalışma, problemleri çözen bir ürün ve sorunsuz bir gerçekleştirme.

Diego Nieto Grande, DS SmithRegional Operations Director MD West Iberia Cluster

Artık "esnek" olalım!

İLETİŞİME GEÇELİM!