İmalat ve Üretim -

Şimdi geçici çözümlere geçin ve aldığınız siparişler kadar büyüyün.

Üretiminizi arttırmak tamamen hız ve ekonomik verimlilik ile ilgilidir. Bir RÖDER Industrial Building geçici yapısı hızlı bir şekilde tepki vermenizi, büyük ölçekli bina projelerine bağlı olan ekonomik riski azaltmanızı ve yatırımınızı hızlı bir şekilde amorti etmenizi olanaklı kılar.

Kullanılabilir alanı azamiye çıkarmak için desteksiz tasarım

“RÖDER Industrial Building üretim ve montaj salonlarının destekleyici bir iç kolona ihtiyacı yoktur. Sonuç: Üretim hattınızın gereksinimlerinizin yoluna hiçbir şeyin çıkmadığı temiz açıklıklı (kolonsuz) bir alan.”

Çalışanlarınızın ve tüm hassas malların ihtiyaçlarına uygun bir iklimlendirme

RÖDER Industrial Building üretim ve montaj salonları mükemmel yalıtım ve klima seçeneklerine sahiptir. Çalışanlarınızın kendilerini rahat hissetmelerini sağlayın!

Tüm hava koşullarında emniyet ve dengelilik

Tüm RÖDER Industrial Building yapıları ticari binalar için gereken yangın emniyeti gereksinimlerini karşılar ve 167 km/saat hızındaki rüzgâra ve 245 kg/m2 kar yüküne kolayca dayanabilir.

Gereksinimlerinizi karşılamak için tam Ölçeklenebilirlik ve Bireyselleştirme

Yeni binanızın büyüklüğü, duvarları, çatı panelleri, dış ve iç kapıları, pencereleri ve yer döşemeleri gereksinimlerinize uygun olarak seçilebilir. Tabii ki salonunuzda, idarî bölüm ve sıhhi tesislerin yanı sıra bekleme ve dinlenme odaları için yeterli mekân da ayrılabilir.

Temel değerlerimiz.

KALİTE

100%

İSTİKRAR

100%

MÜŞTERİYE YAKINLIK

100%

10000

tamamlanmış proje

4750

memnun müşteri

900

çalışan

60

yıllık tecrübe

6000

futbol sahası büyüklüğünde çatılı alan

Şu anda stokta:

200

futbol sahası

MÜŞTERİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ

Müşterilerimiz ne diyor

Çadırın kalitesinden ve dayanıklılığından ve aynı zamanda bakım ve onarım hizmetinizden çok hoşnuduz. Karşılıklı olarak kolayca anlaşabildiğimiz, çok profesyonel ve ciddi personel. Sorunlar hızlı bir şekilde çözülüyor. İyi çalışmaya devam edin, çok teşekkür ederiz.

Jose Félix Donatiu, General ManagerMetropol Náuticas, S.A.

Tesislerimizi genişletme gereksinimi ortaya çıktığında, ihtiyaç duyulan yüzey alanı açısından daha büyük ihtiyaçların belirsizliği ile karşı karşıya kalınca, kısa vadede ihtiyaçları karşılayacak bir çadır kiralayabileceğimizi düşündük. Gelecekte en uygun olacak çözümler hakkında endişe duymadan düşünmemize izin verdiği için doğru karardı. Sözleşmenin şeffaflığı, kısa ve zamanında teslimat sürelerinin yanı sıra programlanmış bakımın yeterli ve uzun ömürlü tesislerin devamını sağlaması nedeni ile, sizden yana yapmış olduğumuz seçimin doğru olduğunu düşünüyoruz. Bize her zaman vermiş olduğunuz uygun hizmet için teşekkür etmemizi sağlayan profesyonelliğiniz ilişkilerimizde varlığını daima sürdürmüştür. Çok teşekkür ederiz.

Alfonso Ortega, Methods and Industrialization SpecialistAuto Inergy Division

Birlikte çalışmamız bizim açımızdan daima olumlu olmuştur. BU SEGMENTTE ORİJİNAL METNİNİN İNGİLİZCE'YE TERCÜMESİNDE SORUN OLDUĞU VE MUHTEMELEN TERCÜME EDİLEN METİNDEN ÇIKARTILACAĞI MÜŞTERİ TARAFINDAN BELİRTİLDİ. Bizi düşündüğünüz için teşekkürler.

Olga Sentís Carbonell, RACCMaintenance, Security and Operational Services

Verimli bir çalışma, problemleri çözen bir ürün ve sorunsuz bir gerçekleştirme.

Diego Nieto Grande, DS SmithRegional Operations Director MD West Iberia Cluster

CONDIS SUPERMERCATS olarak, otomatik depomuzun genişletilmesi çalışmaları nedeniyle lojistik faaliyetlerimizin bir parçası olan alan ihtiyacının etkisine karşı koymak için geçici çözümü sizde bulduk. Kurulum ve devreye almayı çok hızlı ve becerikli bir şekilde yaptınız.

Miguel Merlos, Condis SupermarketsHead of Reverse Logistics

Kurulumundan bu yana çadırın bakım seviyesinde ortaya çıkan bir olaya ilişkin bir uyarı dahî almadık ... Bakım bölümünde, vurgulanması gereken hiçbir şey yoktur ... ki bu iyi bir işarettir. Sağlam, esnek ve çok yönlüdür.

M. Gómez & J. Silva RACKS

Artık "esnek" olalım!

İLETİŞİME GEÇELİM!