Lojistik ve Dağıtım -

Arz ve talep hızla değişebilir. Buna yanıt olarak…

Lojistik ve dağıtımda, geçici iş fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmak için, arz ve talepteki dalgalanmaların karşısında hızlı çözümler bulmak gerekir. RÖDER Industrial Buildings lojistik ve satış salonlarının planlama, uyarlama, sevk ve kurulumu 14 iş günü içinde gerçekleştirilebilir. RÖDER’in geçici yapıları büyük ölçekli bina projelerinde bulunan ekonomik riskleri düşürür ve yatırımınızı çok daha hızlı bir şekilde amorti etmenizi sağlar.

Kullanılabilir alanı azamiye çıkarmak için desteksiz tasarım

“RÖDER Industrial Buildings lojistik ve satış salonlarında destekleyici iç kolon gerekmez. Sonuç: Kazancınızın yoluna hiçbir şeyin çıkmadığı 40 metreye kadar temiz açıklıklı (kolonsuz) bir alan. Mallarınızı depolayın ve sergileyin ancak istediğiniz yere kolayca kaydırın.”

Çalışanlarınızın ve tüm hassas malların ihtiyaçlarına uygun bir iklimlendirme

RÖDER Industrial Buildings lojistik ve satış salonları mükemmel yalıtım ve klima seçeneklerine sahiptir. Salonlar uygun maliyetli olan branda sürümde olduğu gibi, salon cepheleri sandviç panellerle tamamen yalıtılmış olan sürümde de teslim edilebilir.

Çalışanlarınızın kendilerini rahat hissetmelerini sağlayın ve hassas mallarınızı koruyun!

Satış ve tanıtım etkinlikleri kadar geçici çözümler için de mükemmel seçim

RÖDER satış salonları, süpermarketler ve ticari tesisler için mevcut perakende alanını optimum şekilde genişletir. Doğrudan mevcut perakende binanıza monte edilebilir veya tesisinizin bulunduğu arsaya bağlantısız bir yapı olarak kurulabilir.

Yüksek kaliteli salonlar, satış etkinlikleri ve özel mevsimsel tanıtımlar için kullanıldığında çeşitli vesilelerle değerlerini kanıtlamıştır.

Mükemmel uyarlama ve markalama seçenekleri

Satış çadırları için geniş bir aksesuar yelpazesi mevcuttur: Çok sayıda zemin sistem seçeneğinin yanında aydınlatma, iklimlendirme, ısıtma, kapı ve pencereler bunların arasında sayılabilir. Çift cidarlı, hava dolgulu bir termal brandaya sahip olan bu çadırların çatısı, ideal bir iklim sağlar ve yoğuşmayı önler, enerji tasarrufu sağlar ve kar yükü sınırlarını arttırır-

Çeşitli yükseklik ve genişlikteki geniş bir branda ve seksiyonel kapının yanı sıra kepenklerden oluşan ürün yelpazesi, ürün teslimatında mükemmel seçenekler sunmaktadır. Satış çadırlarınıza, örneğin cam-alüminyum cepheler, kalıcı plastik elemanlar eklemek veya duvarlara şirketinizin unvan ve sembollerini işletmek suretiyle, şirketinize özgü bir görünüm de verebilirsiniz.

Tam ölçeklenebilirlik ve yüksek kaliteli malzemeler

RÖDER yapılarında kullanılan eloksallı alüminyum profiller, bu yapıları kalıcı binalarla aynı kalite seviyesine yerleştirmektedir. Fiyatları çok uygundur ve hızlı bir şekilde kurulabilir ve herhangi bir zemine emniyetli bir şekilde oturtulabilirler. Yapılar 5 metreden başlayıp 40 metreye kadar uzanan temiz açıklıklı (kolonsuz) ve kenarlarda farklı yükseklikleri olan alanlar sağlamakta ve uzunlukları istenildiği kadar arttırılabilmektedir.

Tüm hava koşullarında emniyet ve dengelilik

Tüm RÖDER Industrial Buildings yapıları ticari binalar için geçerli yangın emniyeti gereksinimlerini karşılar ve 169 km/saat hızındaki rüzgâra ve 245 kg/m2 kar yüküne kolayca dayanabilir.

Esnek finansman seçenekleri

RÖDER salonları hem geçici hem de kalıcı olarak kurulabilir ve satın alma veya finansal kiralama ile edinilebilir ya da bir süre için kiralanabilir.

Temel değerlerimiz.

KALİTE

100%

İSTİKRAR

100%

MÜŞTERİYE YAKINLIK

100%

10000

tamamlanmış proje

4750

memnun müşteri

900

çalışan

60

yıllık tecrübe

6000

futbol sahası büyüklüğünde çatılı alan

Şu anda stokta:

200

futbol sahası

MÜŞTERİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ

Müşterilerimiz ne diyor

Kurulumundan bu yana çadırın bakım seviyesinde ortaya çıkan bir olaya ilişkin bir uyarı dahî almadık ... Bakım bölümünde, vurgulanması gereken hiçbir şey yoktur ... ki bu iyi bir işarettir. Sağlam, esnek ve çok yönlüdür.

M. Gómez & J. Silva RACKS

Çadırın kalitesinden ve dayanıklılığından ve aynı zamanda bakım ve onarım hizmetinizden çok hoşnuduz. Karşılıklı olarak kolayca anlaşabildiğimiz, çok profesyonel ve ciddi personel. Sorunlar hızlı bir şekilde çözülüyor. İyi çalışmaya devam edin, çok teşekkür ederiz.

Jose Félix Donatiu, General ManagerMetropol Náuticas, S.A.

Tesislerimizi genişletme gereksinimi ortaya çıktığında, ihtiyaç duyulan yüzey alanı açısından daha büyük ihtiyaçların belirsizliği ile karşı karşıya kalınca, kısa vadede ihtiyaçları karşılayacak bir çadır kiralayabileceğimizi düşündük. Gelecekte en uygun olacak çözümler hakkında endişe duymadan düşünmemize izin verdiği için doğru karardı. Sözleşmenin şeffaflığı, kısa ve zamanında teslimat sürelerinin yanı sıra programlanmış bakımın yeterli ve uzun ömürlü tesislerin devamını sağlaması nedeni ile, sizden yana yapmış olduğumuz seçimin doğru olduğunu düşünüyoruz. Bize her zaman vermiş olduğunuz uygun hizmet için teşekkür etmemizi sağlayan profesyonelliğiniz ilişkilerimizde varlığını daima sürdürmüştür. Çok teşekkür ederiz.

Alfonso Ortega, Methods and Industrialization SpecialistAuto Inergy Division

Birlikte çalışmamız bizim açımızdan daima olumlu olmuştur. BU SEGMENTTE ORİJİNAL METNİNİN İNGİLİZCE'YE TERCÜMESİNDE SORUN OLDUĞU VE MUHTEMELEN TERCÜME EDİLEN METİNDEN ÇIKARTILACAĞI MÜŞTERİ TARAFINDAN BELİRTİLDİ. Bizi düşündüğünüz için teşekkürler.

Olga Sentís Carbonell, RACCMaintenance, Security and Operational Services

Verimli bir çalışma, problemleri çözen bir ürün ve sorunsuz bir gerçekleştirme.

Diego Nieto Grande, DS SmithRegional Operations Director MD West Iberia Cluster

CONDIS SUPERMERCATS olarak, otomatik depomuzun genişletilmesi çalışmaları nedeniyle lojistik faaliyetlerimizin bir parçası olan alan ihtiyacının etkisine karşı koymak için geçici çözümü sizde bulduk. Kurulum ve devreye almayı çok hızlı ve becerikli bir şekilde yaptınız.

Miguel Merlos, Condis SupermarketsHead of Reverse Logistics

Artık "esnek" olalım!

İLETİŞİME GEÇELİM!